1+5 konzultací

Vezměte zdraví do vlastních rukou a přijďte se poradit s odborníkem na výživu o čemkoli, co Vás v rámci výživy (a životního stylu) trápí. 

4 900,00 Kč

1 vstupní konzultace a 5 následných osobních nebo (pokud to bude Vaše přání) online kontrol. 

Kdy se pro Vás hodí

  • Máte základní znalosti o zdravém životním stylu.
  • Potřebujete mírnou změnu.  

Co je v ceně

Při každé jednotlivé konzultaci budeme rozebírat Váš jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl. Při každé naší schůzce změřím Vaše tělesné obvody a zvážím Vás na váze InBody270, díky které se dozvíme nejenom Vaši hmotnost, ale i množství svalové a tukové hmoty ve Vašem těle a další užitečné informace. 

Pro koho jsou konzultace určené

Radu u mě najdou jak zdraví, tak nemocní všech věkových kategorií. Ambulanci mohou navštěvovat dospělí, děti, kojící ženy, těhotné ženy i senioři. Klientům nabízím pomoc např. při hubnutí, potravinových intolerancích, alergiích, ale i těm, kteří se naopak snaží přibrat nebo dozvědět se něco o zdravém životním stylu. Nutriční poradenství se hodí i pro pacienty s diabetem mellitem 1. i 2. typu, hypertenzí, dnou nebo třeba onkologickým onemocněním. Ráda přivítám i ty, kteří se zajímají o výživu v prevenci onemocnění.

Průběh konzultací

Nejprve se telefonicky nebo emailem domluvíme na termínu našeho setkání. Ještě před první konzultací mi emailem zašlete Váš 5denní jídelníček, který vyhodnotím, a připravím se tak dopředu na schůzku s Vámi. Tabulku i pokyny
k vyplnění a ukázku zápisu Vám předem zašlu. Váš jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl pak budeme rozebírat na každé další konzultaci.

Délka konzultací

Vstupní konzultace trvá asi 60 minut, kontrolní pak 30 minut. Scházet se budeme dle domluvy, přibližně jednou za měsíc. Zakládám si ale na striktně osobním a individuálním přístupu - vše je tedy o vzájemné komunikaci.

Online konzultace

Nabízím i možnost online konzultací. Preferuji ale osobní setkání, pro správný průběh terapie je důležité vážení
a měření obvodů, které online nelze provést. Pro online konzultace platí stejné ceny jako pro konzultace osobní.

Průběh online konzultací: Na základě naší domluvy Vám pošlu odkaz vygenerovaný přímo pro naši schůzku. Nebudete si muset instalovat žádné programy ani aplikace. Připojit se budete moct z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Budete potřebovat stabilní internetové připojení, mikrofon a kameru. 

Při našich konzultacích Vám budu průvodcem na Vaší cestě ke zdravějšímu životnímu stylu a Vašemu lepšímu já.

Nebojte se mě kontaktovat, společně se pokusíme najít ideální řešení právě pro Vás!

Dárkové poukazy nebo balíčky konzultací je možné uplatnit do 12měsíců od zakoupení.