NABÍZENÉ SLUŽBY

Osobní i online konzultace
o výživě

Vážení na váze InBody

Přednášky
o zdravém životním stylu


Přijďte zjistit podrobné složení Vašeho těla

Co je váha InBody a co je v ceně vážení

Váha InBody270 je přesný analyzátor složení lidského těla používaný profesionály po celém světě. Díky zvážení se na této váze se dozvíte nejenom Vaši hmotnost, ale i hmotnost a procentuální zastoupení kosterního svalstva, tuku, vody nebo kostních minerálů. Výsledky Vám vysvětlím a rovnou si je odnesete vytištěné (a případně odeslané na Váš mail).


Ceník


Co je v ceně všech konzultací

Při každé jednotlivé konzultaci budeme rozebírat Váš jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl. Při každé naší schůzce změřím Vaše tělesné obvody a zvážím Vás na váze InBody270, díky které se dozvíme nejenom Vaši hmotnost, ale i množství svalové a tukové hmoty ve Vašem těle a další užitečné informace.

Osobní i online konzultace můžete platit také pomocí benefit plus


Pro koho jsou konzultace určené

Radu u mě najdou jak zdraví, tak nemocní všech věkových kategorií. Ambulanci mohou navštěvovat dospělí, děti, kojící ženy, těhotné ženy i senioři. Klientům nabízím pomoc např. při hubnutí, potravinových intolerancích, alergiích, ale i těm, kteří se naopak snaží přibrat nebo dozvědět se něco o zdravém životním stylu. Nutriční poradenství se hodí i pro pacienty s diabetem mellitem 1. i 2. typu, hypertenzí, dnou nebo třeba onkologickým onemocněním. Ráda přivítám i ty, kteří se zajímají o výživu v prevenci onemocnění.

Nebojte se mě kontaktovat, společně se pokusíme najít ideální řešení právě pro Vás!


Průběh konzultací

Nejprve se telefonicky nebo emailem domluvíme na termínu našeho setkání. Ještě před první konzultací mi emailem zašlete Váš 5denní jídelníček, který vyhodnotím, a připravím se tak dopředu na schůzku s Vámi. Tabulku i pokyny
k vyplnění a ukázku zápisu Vám předem zašlu. Váš jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl pak budeme rozebírat na každé další konzultaci. Během každé naší schůzky proběhne měření Vašich obvodů a vážení. Scházet se budeme dle domluvy, přibližně jednou za měsíc. 


Online konzultace

Nabízím i možnost online konzultací. Preferuji ale osobní setkání, pro správný průběh terapie je důležité vážení a měření obvodů, které online nelze provést. Pro online konzultace platí stejné ceny jako pro konzultace osobní.

Průběh online konzultací: Na základě naší domluvy Vám pošlu odkaz vygenerovaný přímo pro naši schůzku. Nebudete si muset instalovat žádné programy ani aplikace. Připojit se budete moct z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Budete potřebovat stabilní internetové připojení, mikrofon a kameru.


Přednášky

Nabízím přednášky na témata týkající se výživy a zdravého životního stylu. Přednášky je možné uspořádat jak osobně, tak online.

Při našich konzultacích Vám budu průvodcem na Vaší cestě ke zdravějšímu životnímu stylu a Vašemu lepšímu já.