1+7 konzultací

Vezměte zdraví do vlastních rukou a přijďte se poradit s odborníkem na výživu o čemkoli, co Vás v rámci výživy (a životního stylu) trápí.  

6 500,00 Kč

1 vstupní konzultace a 7 následných osobních nebo (pokud to bude Vaše přání) online kontrol.

Kdy se pro Vás hodí

  • Chcete si osvojit základy zdravého životního stylu. 
  • Potřebujete zásadní změnu. 
  • Myslíte si, že při Vaší změně budete podporu potřebovat delší dobu.

Co je v ceně

Při každé jednotlivé konzultaci budeme rozebírat Váš jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl. Při každé naší schůzce změřím Vaše tělesné obvody a zvážím Vás na váze InBody270, díky které se dozvíme nejenom Vaši hmotnost, ale i množství svalové a tukové hmoty ve Vašem těle a další užitečné informace.

Pro koho jsou konzultace určené

Radu u mě najdou jak zdraví, tak nemocní všech věkových kategorií. Ambulanci mohou navštěvovat dospělí, děti, kojící ženy, těhotné ženy i senioři. Klientům nabízím pomoc např. při hubnutí, potravinových intolerancích, alergiích, ale i těm, kteří se naopak snaží přibrat nebo dozvědět se něco o zdravém životním stylu. Nutriční poradenství se hodí i pro pacienty s diabetem mellitem 1. i 2. typu, hypertenzí, dnou nebo třeba onkologickým onemocněním. Ráda přivítám i ty, kteří se zajímají o výživu v prevenci onemocnění.

Průběh konzultací

Nejprve se telefonicky nebo emailem domluvíme na termínu našeho setkání. Ještě před první konzultací mi emailem zašlete Váš 5denní jídelníček, který vyhodnotím, a připravím se tak dopředu na schůzku s Vámi. Tabulku i pokyny
k vyplnění a ukázku zápisu Vám předem zašlu. Váš jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl pak budeme rozebírat na každé další konzultaci. Během každé naší schůzky proběhne měření Vašich obvodů a vážení.

Délka konzultací

Vstupní konzultace trvá asi 60 minut, kontrolní pak 30 minut. Scházet se budeme dle domluvy, přibližně jednou za měsíc. Zakládám si ale na striktně osobním a individuálním přístupu - vše je tedy o vzájemné komunikaci.

Online konzultace

Nabízím i možnost online konzultací. Preferuji ale osobní setkání, pro správný průběh terapie je důležité vážení
a měření obvodů, které online nelze provést. Pro online konzultace platí stejné ceny jako pro konzultace osobní.

Průběh online konzultací: Na základě naší domluvy Vám pošlu odkaz vygenerovaný přímo pro naši schůzku. Nebudete si muset instalovat žádné programy ani aplikace. Připojit se budete moct z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Budete potřebovat stabilní internetové připojení, mikrofon a kameru. 

Při našich konzultacích Vám budu průvodcem na Vaší cestě ke zdravějšímu životnímu stylu a Vašemu lepšímu já.

Nebojte se mě kontaktovat, společně se pokusíme najít ideální řešení právě pro Vás! 

Dárkové poukazy nebo balíčky konzultací je možné uplatnit do 12měsíců od zakoupení.