Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým krok ke zdraví.

3 000,00 Kč

Vzhled i hodnota poukazu mohou být změněny podle Vašeho přání. Upravený poukaz Vám přijde na email, je jen na Vás, zda jej obdarovanému pošlete elektronicky nebo jej budete chtít vytisknout.

Pro koho se hodí

  • Pro někoho, kdo si chce osvojit základy zdravého životního stylu.
  • Pro někoho, kdo potřebuje spíše mírnou změnu.

Co je v ceně

Rozebírání jídelníčku, pohybové režimu i celkového životního stylu při každé konzultaci. Součástí každé konzultace je také vážení na váze InBody270, díky které se obdarovaný dozví nejenom svou hmotnost, ale i množství svalové
a tukové hmoty v těle a další užitečné informace.

Pro koho jsou konzultace určené

Radu u mě najdou jak zdraví, tak nemocní všech věkových kategorií. Ambulanci mohou navštěvovat dospělí, děti, kojící ženy, těhotné ženy i senioři. Klientům nabízím pomoc např. při hubnutí, potravinových intolerancích, alergiích, ale i těm, kteří se naopak snaží přibrat nebo dozvědět se něco o zdravém životním stylu. Nutriční poradenství se hodí i pro pacienty s diabetem mellitem 1. i 2. typu, hypertenzí, dnou nebo třeba onkologickým onemocněním. Ráda přivítám i ty, kteří se zajímají o výživu v prevenci onemocnění.

Průběh konzultací

Nejprve se telefonicky nebo emailem domluvíme na termínu našeho setkání. Ještě před první konzultací mi klient emailem zašle svůj 7denní jídelníček, který vyhodnotím, a připravím se tak dopředu na schůzku. Tabulku i pokyny
k vyplnění a ukázku zápisu předem zašlu. Jídelníček, pohybový režim i celkový životní styl pak budeme rozebírat na každé další konzultaci. Během každé naší schůzky proběhne měření obvodů a vážení.

Délka konzultací

Vstupní konzultace trvá asi 60 minut, kontrolní pak 30 minut. Scházet se budeme dle domluvy, přibližně jednou za měsíc. Zakládám si ale na striktně osobním a individuálním přístupu - vše je tedy o vzájemné komunikaci.

Online konzultace

Nabízím i možnost online konzultací. Preferuji ale osobní setkání, pro správný průběh terapie je důležité vážení
a měření obvodů, které online nelze provést. Pro online konzultace platí stejné ceny jako pro konzultace osobní.

Průběh online konzultací: Na základě naší domluvy pošlu obdarovanému odkaz vygenerovaný přímo pro naši schůzku. Nebude třeba instalovat žádné programy ani aplikace. Připojit se lze z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Je potřeba stabilní internetové připojení, mikrofon a kamera.

Dárkové poukazy nebo balíčky konzultací je možné uplatnit do 12měsíců od zakoupení.